UAH
История компании ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ" в Белой церкви (Украина) - Allbiz
Premium Standard
Отзывов: 0
+38 (097) 759-13-61
ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ"

История предприятия ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ"

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМНІ ІННОВАЦІЇ ТА ПРОМИСЛОВА МЕТАЛООБРОБКА» - сучасне підприємство європейського зразка, що спеціалізується на виробництві металовиробів, металевих корпусів та наданням послуг по обробці листового прокату. 
Молода компанія, що почала свою історію в 2013 році, динамічно розвивається, збільшує виробничі потужності та впевнено рухається, займаючи достойне місце на ринку металовиробів України.
Загальна площа основного виробничого комплексу - 1050 м 2, що розташований на території 0,79га в м. Біла Церква Київської області. Підприємство обладнане сучасними системами вентиляції, освітлення та пожежної безпеки. 
Прагнучи бути гуру своєї справи, особливу увагу приділили устаткуванню. Обладнання швейцарської фірми Bystronic з сучасним програмним забезпеченням дозволяє з високою якістю, точністю,швидкістю виготовляти деталі та корпуси будь-якої складності. 
Станок лазерного розкрою металу, листозгинальний прес, електромеханічні ножиці та устаткування для різання профільного прокату, зварювальна дільниця та лінія порошкового фарбування металу утворюють повний цикл виробництва кінцевого продукту та задоволення потреб найвибагливішого клієнта.
Основні переваги ТОВ «ЕСІ ПРОММЕТАЛ» :
- високотехнологічне обладнання;
- висока якість та технічний рівень виготовленої продукції;
- швидкість виконання замовлення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучка політика формування цін;
- досвідчений персонал;
- можливість як довгострокової співпраці так і разового замовлення.
 
LiveInternet

Описание

Исторические сводки о компании ТОВ "ЕСІ ПРОММЕТАЛ".